درباره ما

چند کلمه

درباره آیریانیک آسیا

شرکت آیریانیک آسیا نمایندگی انحصاری برندهای معتبری همچون FOODMATE، Santevia و… با سالها فعالیت و بهره گیری از متخصصین با تجربه در حوزه تجهیزات پزشکی و سلامت جهت ارائه تجهیزات و خدمات به مراکز درمانی و سلامت تأسیس گردید. این شرکت محصولات و خدمات خود را با امکانات منحصر به فرد طراحی و اجرا نموده است.

تاریخچه:
شرکت آیریانیک آسیا در سال ۱۳۸۲ با هدف ارائه خدمت رسانی به جامعه به ویژه بخش بهداشتی کشور با واردات انواع تجهیزات پزشکی و مواد ضدعفونی کننده در زمینه ضد عفونی و پاکسازی محیط های بیمارستانی و ارائه محصولات سلامت در مراکز بهداشتی و درمانی آغاز به کار نمود. در این راستا ابتدا با اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت Elma (آلمان) فعالیت خود را آغاز و در ادامه با درک نیازمندیهای مراکز بهداشتی- درمانی و نیز صنایع کشور به برخورداری از سطح بالای بهداشت و پاکیزگی و بهره مندی از فضای عاری از عوامل آلوده کننده با اخذ نمایندگی از کشور فرانسه پاسخگوی بخش عظیمی از مراکز بیمارستانی، درمانی، صنایع مختلف (غذایی، دارویی) گردید.
بخش R&D این شرکت همواره به صورت مستمر در حال تحقیق و توسعه محصولات به روز در حوزه های تجهیزات پزشکی و سلامت فعالیت می کند.

شرح خدمات:
محصولات و خدمات این شرکت به شرح ذیل می باشد

1. دستگاه ضدعفونی هوا و سطوح با تکنولوژی drymist
2. محلول ضدعفونی کننده هوا و سطوح Nipconex Hp2
3. دکستروز انهیدروز (خشک) و مونوهیدرات (آبدار) با نام تجاری FOODMATE

4. محصولات آب قلیایی (آلکالاین) برند Santevia کانادا

واحد فنی مهندسی با تکیه بر متخصصین خلاق و تکنسین های مجرب خود با ایجاد محیطی پویا و کارا به ارائه خدمات فنی و مهندسی پرداخته و به لطف خدا تاکنون موفق به انجام خدمات مناسب به مراکز درمانی گردیده است.

لذا این شرکت آمادگی خود را برای انجام پروژه های مذکور و برگزاری دوره ی آموزشی برای تجهیزات فوق الذکر را به حضور اعلام می نماید.

امیدواریم بتوانیم با همکاری سازنده در پیشبرد اهداف عالیه کوشا باشیم

پیام مدیرعامل

اینجانب به طور مستمر و متعهدانه تلاش می نمایم زمینه ای مناسب و مطلوب برای حفظ منافع شرکت، ادامه حیات و بقای آن به منظور خدمت رسانی بهتر به جامعه، از طریق ایجاد بستر مناسب کاری، فراهم نماید.
حفظ پیشگامی آیریانیک آسیا در عرصه ارائه تجهیزات پزشکی، محصولات بهداشتی و سلامت، چشم انداز مورد تأیید کلیه پرسنل به ویژه مدیران می باشد، کلیه پرسنل بر این باورند که شرکت آیریانیک آسیا بایستی الگویی از تعهد و تخلص و همگام با نوآوری و پیشرفت باشد.

اسکرول به بالا